OŠ Dobrovo

Našemu eTwinning projektu 2016/17 Itchy Feet Down My Street evropski znak kakovosti

25. oktobra 2017 nas je razveselilo sporočilo eTwinning Teama, da je bil naši šoli dodeljen Evropski znak kakovosti za izjemno delo pri projektu eTwinning "Itchy Feet Down My Street". To pomeni, da je bilo naše delo in delo naših učencev ter šole priznano na najvišji evropski ravni.

Untitled

Šola bo prejela certifikat, ki ga bomo z veseljem objavili na spletni strani šole. Naš projekt bo objavljen tudi v posebni rubriki na evropskem portalu www.etwinning.net.

V celoletnem projektu Itchy Feet Down My Street (Lahkih nog naokrog) je v šolskem letu 2016/17 sodelovalo 11 učencev 9. razreda:
  • Vasja Bužinel
  • Peter Drašček
  • Tina Drnovšček
  • Taja Fabricijo
  • Žiga Fon
  • Maks Klinec
  • Žiga Kodermac
  • Enia Marinič
  • Alen Murenc
  • Neja Prinčič
  • Matej Žežlin
ter mentorji Tamara Klanjšček Šavli, Damijan Marinič in Tanja Slapernik Tominec.

Celotni šolski eTwinning ekipi iskreno čestitamo!

Več o projektu kmalu sledi v rubriki projekti.

IMG 8579
Udeleženci projekta pred odhodom na šolsko izmenjavo v Beograd        Brnik, april 2017

IMG 0355
Gostovanje srbskih učencev v Brdih                                                           Gonjače, maj 2017